Lillevangsvej 222 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fredensborg - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredensborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fredensborg er to boliger netop blevet sat til salg, nemlig villaen på Lillevangsvej 222 i Båstrup og villaen på Vilhelmsro 408.

Lillevangsvej 222 er en rummelig villa med et areal på 174 m² fordelt på 6 rum. Den er placeret på en 829 m² stor grund og udbydes til en pris på 7.695.000 DKK.

Vilhelmsro 408 tilbyder en lidt mindre bolig på 150 m² med 5 rum, men grundarealet er næsten det samme med 828 m². Prisen for denne ejendom er 5.295.000 DKK.

Begge villaer repræsenterer attraktive boligmuligheder for dem, der er interesseret i at bosætte sig i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga